Pek çok soruna karşı yardımcı olmak üzere hizmet veren teknik servisimiz sayesinde sorunlar kolayca çözülebilmektedir. Klimanın gerektiği kadar soğutmaması, tamamen çalışmaz durumda olması, odaya kötü bir koku saçıyor olması, gürültülü çalışıyor olması, uzaktan kumandanın işlevsizliği gibi pek çok sorun oluşabilmektedir. Bu bakımdan teknik sorunların halledilmesi için öncelikle teknik servisin aranması gerekmektedir.

Servis hattını arayarak öncelikle sorunun detayları hakkında bilgi vermeniz tavsiye edilir. Çünkü bazı sorunlar oldukça kolay çözülebilmektedir ve sizin açınızdan teknik servisi bekleyip zaman kaybetmenize neden olmaktadır. Bu bakımdan sorunun kolayca çözülmesi teknik servisin telefon yardımı sayesinde mümkün olabilmektedir. Ayrıca sorunun daha büyük olması halinde profesyonel kadro ile çalışan beyaz eşya servisimiz evinize kadar gelip hizmet sunmaktadır. Bu yönüyle en kısa sürede hizmeti vermek adına süreç başlatılır. Ayrıca hizmeti edinmek üzere 24 saat telefon ile bağlantı kurmak da mümkün.

Servis Hizmetlerimiz
Teknik ekip tamir için en kısa süreyi hedeflemektedir. Bu nedenle öncelikle sorunun yerinde çözümü denenmektedir. Eğer bu mümkün değilse mağdur olmamanız açısından belirtilen yasal süreç içerisinde sorun halledilmektedir. Atölyede yapılacak olan testler sonucunda klimanız hiç arızalanmamış gibi işlerlik kazanacaktır. Bunun yanı sıra garanti kapsamında olmayan veya garantisi bitmiş ürünler için ödeme yönteminde kolaylıklar sağlanmaktadır. Kapıda ödeme ve pos cihazı ile ödeme gibi hizmetler kapınıza ulaşmaktadır. Bosch servisi olarak en iyi hizmeti vermek adına sürekli olarak çalışmaktayız.