Beko her zaman teknolojiyi en yakından takip eden ve o teknolojiyi size en iyi şekilde sunan muhteşem bir sistemle yine karşısında. Infrared ısıtıcı teknolojiyi size sunuyor. Son zamanlarda en yaygın olarak kullanılan ısıtıcılar arasında yer alan infrared ısıtıcılar  her eve her ortama uygun ısıtma fiyatları boyut ve fiyatları ile sizlere sunuluyor.

Sıcacık ortamlar sağlar…

Elektrik Gücü, Yükseklik, Genişlik, Derinlik, Ağırlık, Temel Özellikler ve en önemli özelliği olan  ortamdaki oksijeni tüketmemesi sağlık açısından en önemli olanıdır. Evde, ofiste, okulda, dershanede aklınıza gelebilecek her yerde ısınmanıza yardımcı olacak en iyi sistemlerden olan infrared ısıtma sistemleri muhteşem fiyatları ve size uygun ödeme koşulları ile Beko bayilerinde.

Isıtıcılar hakkında; genel bilgi, satıcı fiyatları,  teknik özellikler ve diğer tüm dokümanlara infrared ısıtıcılar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Isınmanın en kolay ve çabuk yolu olan infrared teknolojisi ile evlerinize bu konforu getiriyoruz. En önemli özellikleri; Oksijen tüketmediği için baş ağrısı yapmaz ,kolay monte edilir, özellikle yaşlılar ve bebekler için çok idealdir, gözlere kesinlikle zarar vermez, maliyeti uygun ve diğer ısıtma sistemlerine göre %80 enerji tasarruf sağlar. Isıtma Sistemleri, Isıtıcılar Sobalar, Flavel İnfrared Isıtıcılar olmak üzere sınıflandırılır. Sınıfının n başarılılarından olan ısıtıcalar arasında yer alan infrared ısıtıcılar ile ısınmak artık daha kolay. Teknolojinin gelişmesi ile gelişen dünya da bugün ısınmak artık daha kolay istediğiniz çözümde istediğiniz sıcaklıkta ortamlarda bulunabilirsiniz.  Ister duvarınıza asın ister ayaklığı ile istediğiniz yere taşıyın tercih sizin.  Elektrik gücüne gore performansı değişen infrared ısıtıclar da sizing tercihinizdir önemli olan. 84 TL – 132 TL arasında değişen uygun fiyatları ile size kullanım kolaylığı sağlayan ısıtma sistemleri için infrared ısıtıcıların ve ısıtma fiyatları yer aldığı sayfamızı inceleybilirisiniz. Sizin ve dünyanız için bir ayrıcalık olan infrared ısıtıcılar kullanışlı özellikleri ile her evin herkesin tercihi olmaya başladı bile. İnfrared kullanıcıların ürün dokümanlarına diğer ürünlerimizde de olduğu gibi  internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.