Isıtma ve soğutma sistemlerinde yer alan ısıtma sistemleri, termosifonlar, şofbenler, kombiler, ani su ısıtıcılar olmak üzere 4 grupta toplanıyor. Her eve her ihtiyaca uygun olanlar ve teknik bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Isıtma günümüzün en önemli sorunlarından ve hem tasarruflu hem de en sıcak olanı bizim için önemlidir. Bunun için kendinizi ve doğayı düşünmek aynı zamanda bütçenize uygun olanı almak için en yakın şubemizi ya da ısıtma sistemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Ayrıca tüm Beko kampanyalarından da haberdar olursunuz.  Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ve detaylarını incelemenizi öneririz. Isıtıcı fiyatları ve şofbenler için muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor.

Seçenek Çok…

Yorucu bir günün ardından muhteşem bir duş alacağınız da sular kesikse işte o an yardımınıza koşacak olan ortalama 80 LT kapasiteli Beko termosifonlar hizmetinizde. İhtiyacınız olduğunda Kontrol Sistemi, Su Kapasitesi ve Gösterge Biçimi gibi çok sayıda seçenek sunan özellikleri ile Beko bayilerinde. Tüm detaylı bilgiye sayfalarımızdan ulaşabileceğiniz gibi bayilerimizde size ısıtıcı ve ısıtıcı fiyatları ile ilgili yeterli bilgiyi sağlayacaklardır.

Evinizin en vazgeçilmez demirbaşlarından olan şofbenler ise ısıtıcı sistemlerinin başında gelir. Günümüz de en yoğun şekilde kullanılıyor olan ısıtma sistemi şofbenler için Beko’dan inanılmaz kampanyalar sizleri bekliyor. 750 TL – 825 TL arası değişen ısıtıcı fiyatları ile seçimize sunuluyor.

Şofben değil de hem koşullarına uygun olan kombileri tercih edenler için ise 6 adet değişik model ve özellikte şofbenlerimiz bulunmaktadır.  998 TL – 1880 TL arası değişen fiyatları ile Beko bayilerinden ve ısıtma sistemleri sayfamızdan ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Ani su ısıtıcıları da bu grubun olmazsa olmazıdır.  Elektrikli olarak adlandırılan ani su ısıtıcıları hem güvenlikli hem de en çabuk suyu ısıtma özelliğine sahiptirler.  Hem uygun fiyatları ile dikkat çekiyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor. 129 TL – 220 TL herkese uygun olan seçenekler arasında yer alan ısıtma sistemlerinden.